zavřít
 
V košíku máte 0 produktů v celkové hodnotě 0,- kč
Header Picture
 
skateshop přihlášení
 
 
Newsletter Odesílání novinek od 24.5.2018 zrušeno.
Můj výběr
Odeslat výběr
komu:
kopie:
Zpráva:
Skateshop aktuality

Výprodej pokračuje


21.6.2019 - Další slevy na veškeré zboží.

Totální výprodej


29.4.2019 - Slevy na vše!!

Dovolená 2.7.2018 do 13.7.2018


27.6.2018 -

Od 2.7.2018 do 13.7.2018 máme dovolenou. V tomto termínu nebudeme reagovat na maily ani odesílat balíčky. Děkujeme za pochopení. Přejeme krásné prázdniny.

Nugget 

Nugget Clothing systems je česká značka, která byla založena začátkem roku 2000 v Brně. Tvůrci kolekcí Nugget hledají inspiraci v skateboardingu, snowboardingu a muzice. Nugget je zkrátka značka s jedinečným stylem se zárukou perfektní kvality.

Sortiment produkce Nugget je rozdělen do dvou hlavních větví na Nugget Clothing systems a Nugget Outerwear systems. Nugget Clothing systems zahrnuje oblečení pro street style a skateboarding. Nugget Outerwear systems jsou věci pro snowboarding a vše na zimu.

Český tým fashon designérů tvoří kolekci ta je vždy plná nových vzorů a střihů. V Brněnské dílně pak vznikají první výrobky, které se okamžitě testují a upravují. Jakmile je kolekce dostatečně vychytaná přesouvá se výroba na dálný východ.

Pro značku Nugget pracuje rozsáhlý tým firemních jezdců se zaujetím pro extrémní sporty.

V skate shopu Grip máme Nugget:

nugget jarní bundy, nugget trička, nugget kšiltovky, nugget mikiny, nugget kalhoty, nugget rifle, nugget kraťasy, nugget zimní bundy, nugget zimní čepice, nugget rukavice, nugget batohy, nugget peněženky, nugget pásky.

Navštivte sekci nugget.

Ukázky z poslední kolekce Nugget.

zpět

zpět
CIS, tvorba www, seo optimalizace
Skate shop Grip Hradec Králové
Kontaktujte nás: tel skype: griphk mail obchod@grip.cz tel 775925009
Zavřít zavřít